0

Twój koszyk

Zamówienia specjalne

Właśnie znalazłaś (lub znalazłeś 🙂 ) na www.artvell.pl swoją wymarzoną biżuterię, ale niestety ten model nie jest dostępny? A może podoba Ci się dany wzór, ale chcesz go koniecznie z ulubionym kamieniem, lub w innym kolorze chwostów, kryształów? Jeśli którakolwiek odpowiedź na powyższe pytania brzmi TAK, to czas, aby do mnie napisać! Pragnę, aby każdy Klient znalazł u mnie to czego szuka i z uśmiechem wspominał wizytę na mojej stronie.
Napisz do mnie korzystając z Formularza kontaktowego lub skorzystaj z zakładki Kontakt.


OGRANICZENIA:
Choć bardzo mi zależy, by sprostać Twoim oczekiwaniom, pewnych rzeczy nie będę w stanie zrobić:
– no kopiuję cudzych prac
– pracuję wyłącznie na stali szlachetnej, także nie mam możliwości wykonania modeli w złocie, srebrze, miedzi czy mosiądzu
– pracuję na dostępnych materiałach
– w przypadku kamieni naturalnych, nie ma możliwości stworzenia identycznego modelu, może być podobny, ale kamienie są różne i siłą rzeczy, będzie to produkt unikalny

JAK DOKONAĆ ZAMÓWIENIA SPECJALNEGO:
Skontaktuj się ze mną wybraną formą kontaktu, celem ustalenia szczegółów. Co to ma być za produkt, jaki chciałbyś kamień, wielkość (długość, obwód itp.). Wstępnie ustalimy wszystkie szczegóły, cenę oraz czas realizacji takiego zamówienia (być może zechcesz kamień, na którego będę musiała czekać miesiąc). A także wysokość zadatku.
Gdy już wszystko zostanie potwierdzone, wyślę do Ciebie link do sklepu do produktu “XXX zamówienie specjalne”. Dokonując zakupu potwierdzisz swoje zamówienie specjalne na trwałym nośniku.
O przebiegu prac nad Twoim zamówieniem będę Cię informować droga mailową.
Przed wysyłką wyślę do Ciebie zdjęcia ukończonego projektu do akceptacji. Wtedy będzie jeszcze możliwość naniesienia niewielkich zmian.

Po akceptacji zamówienia, jeszcze przed wysyłką będę prosić o uregulowanie reszty kwoty za zamówienie oraz koszt wysyłki.


SPOSÓB ZAPŁATY ZA ZAMÓWIENIE SPECJALNE:
W przypadku produktów wykonywanych według indywidualnych preferencji Klienta niezbędne jest wpłacenie zadatku. Wysokość wpłaty będzie uzależniona od danego projektu, jednak musi ona pokryć koszty materiałów i poświęconego na wykonanie projektu czasu.
Zwykle jest to 50 – 100% wartości zamówienia.
Płatności będą dokonywane na rachunek bankowy.
Zadatek za zamówienie specjalnie nie podlega zwrotowi, proszę o przemyślane składanie zamówień.

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA CPECJALNEGO:
Czas realizacji zamówienia specjalnego liczymy od momentu zaksięgowania wpłaty zadatku na rachunku bankowym do momentu wysłania go do Klienta.
Czas ten uzależniony jest od rodzaju projektu, dostępności potrzebnych materiałów. Wliczamy do niego również czas w którym mają do mnie dotrzeć ewentualnie specjalnie zamówione półprodukty, niezbędne do realizacji zamówienia.
Minimalny czas realizacji zamówienia specjalnego to od 3 do 5 dni roboczych, przy prostych projektach i dostępnych od ręki materiałach.

ZWROTY:
Przedmioty wykonane na zamówienie specjalne nie podlegają zwrotowi.

Ustawa o prawach Konsumenta:
Art. 38 Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
(…)
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

WYSYŁKA ZAMÓWIENIA SPECJALNEGO:
Gotowe zamówienie specjalne zostanie wysłane w ciągu 1-2 dni roboczych od ukończenia projektu i zaksięgowania pełnej należności na rachunku bankowym.